Automatický instalátor aplikací Softaculous

Podmínky využití automatického instalátoru aplikací v zákaznické administraci:
 
  1. Webhosting s operačním systémem Linux
  2. Doména musí mít FORPSI DNS servery
  3. Doména je směrována pomocí DNS záznamů na webhosting u FORPSI
 
Nabídka redakčních systémů:
 

K našim variantám webhostingu a webhostingovým balíčkům s operačním systémem Linux získáte zdarma automatický instalátor aplikací Softaculous, s jehož prostřednictvím si můžete nainstalovat více než 400 bezplatných aplikací.

Webhostingová řešení FORPSI s operačním systémem Linux jsou pomocí této služby dále rozšířena a představují ideální prostředí pro hosting oblíbených aplikací jako jsou WordPress, Joomla!, Drupal, phpBB, PrestaShop, Magento, SugarCRM, Coppermine, osCommerce.
Instalace, mazání a správa těchto aplikací se provádí přímo ve vašem control panelu, nepotřebujete tak žádné speciální technické znalosti, vše zařídíte pomocí několika jednoduchých kroků.

Dle zaměření Vašeho webu lze volit z několika kategorií redakčních systémů - např.: pro e-shop, blog, fórum, sociální sítě, ...
 
 
Kde instalátor Softaculous naleznete?
 
Automatický instalátor aplikací dohledáte po přihlášení do zákaznického účtu na https://admin.forpsi.com/. Přihlášení provedete loginem a heslem ke svému zákaznickému účtu. Vyberete sekci Webhosting.
 
 
 Kliknete na název daného webhostingu, pro který si přejete provést instalaci redakčního systému.
 
 
V kartě Detail webu zvolíte záložku Instalátor. V dalším kroku uvidíte, pro které domény je instalátor aktivován. Otevřít installer aplikace.
 
 
 
Po vybrání konrétní aplikace se zobrazí její podrobnosti a možnost instalace.
 
 
Další kroky jsou v závislosti na druhu instalované aplikace: